Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers

Pages

Tuesday, May 28, 2013

Adrasan'da

   Kapadokya yalan olduğundan kendimi eski tatil görüntüleriyle avutuyorum.At izinin it izine karıştığı yıllarda gezebilmişiz de.Durumu o kadar acıklı hale getirmenin lüzumu yokmuş:)Yine arşivlemek için yazıyorum:
  Bir vakitler biz Adrasan'a gitmiştik. Antalya'nın Kumluca ilçesi yakınlarında Olimpos'a çok yakın, sessiz sakin,huzurlu bir yerdi Adrasan. Sempatik bir ailenin işlettiği Aybars  Hotel'de kalmıştık.Meyve ağaçlarıyla dolu kocaman bir bahçesi, dere üstünde masaları, minderleri yer sofraları olan müthiş güzel bir yerdi..
   Deniz sadece 150 metre uzaklıktaydı.Plajı oldukça sakin,denizi tertemizdi.Otelde kahvaltı ve akşam yemeği veriliyor ama onun dışında acıktığında etrafta yemek yemek için düzgün bir yer olmaması tek kusuruydu. 
    
Bu fotoğrafları otelin sitesinden aldım.Burası anayoldan derenin karşısındaki otele geçilen asma köprü..Bu da bizim çektiklerimizden.

Çocukla  gidilebilecek hatta çok da rahat edilebilecek bir yer olduğundan belki tekrar gidebiliriz.

İnşallah..

8 comments:

 1. Ben de Adrasanı çok merak ediyorum Nuraycım, hatta gidenlereden hep çocukla rahat bir yer olduğunu duydukça iyice heveslendim. Seneye bir gaza gelsek, bir oralarda buluşsak mı ne?!

  ReplyDelete
  Replies
  1. ne güzel olur,pek süper olur Tubacım:))ver gazı sen ver gazı!

   Delete
 2. canım..bu ara telefondan okuduğumdan yorum yazamadım...melis hastamış önceki posttan...çok geçmiş olsun..allah şifa versin umarım iyileşmiştir...öpüyorum güzel kızımı tam yemelik ve sevmelik oldu...bir de yakındana görüp konuşabilsem..karşısında kem küm edebilsem..çünkü öyleler kala kalıyor insan çocukların karşısında:))

  ReplyDelete
  Replies
  1. çok teşekkür ederim Haticecim, kısmet belki görürüz bir gün karşılıklı çocuklarımızı.ben de Zeynepi ingilizce sınavı yaparım :)

   Delete
 3. Umarım gidersiniz canım tekrar:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. umarım herkes istediği her yere gider Özlemcim.Sağolasın..

   Delete
 4. Umarım bizde gideriz bir kez :)
  ben bu yazıyı eşime paylaşabilirmiyim Nuray? :D

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...